GLOBUS PRODUKCIJA

 SIA "Terra SPS" ir Polijas uzņēmuma "WAPIENICA-GLOBUS" ekskluzīvais pārstāvis Latvijas Republikas teritorijā. "WAPIENICA-GLOBUS" speciāla griešanas, kokapstrādes, metāla un plastmasas apstrādes instrumenta ražotājs.

Spēcīgas uzņēmuma pozīcijās tirgū apstiprina vairākas balvas, ko piešķir dažādas organizācijas, tostarp iknedēļas izdevuma "Markets Zagranichne" nomināciju apbalvojumam "Izcils Polijas eksportētājs", balva "FAIR PLAY" par uzņēmējdarbības parskatamību, balvu "Eagle Business", Polijas reklāmas emblemas fonda zīme "TAGAD POLIJA " par zāģu ar karbīda spilventiņiem sēriju elektroinstrumentam «KOLIBER», «BRYTAN» un «OSA»
Dažus gadus atpakaļ uzņēmums jaui ir saņēmis dažādus sertifikātus, ieskaitot Kvalitātes vadības sistēmu ISO 9001:2008 un Drošības vadības un Arodveselības sistēmas OHSAS 18001 (PN-N 18001).

 

 "WAPIENICA-GLOBUS" ir viens no lielākajiem īpašās koka, metāla, alumīnija, PVC, betona, utt apstrādes procesa instrumentu ražotājiem Polijā.
Mūsu misija – apmierināt Jūsu vajadzības, piedāvājot augstākās kvalitātes zīmola «GLOBUS» instrumentus.
 

Produkcijas katalogs.  

Instrumenti kokam un koka materiāliem

zāģis ar karbīda smaili HM

zāģi garenvirziena griešanai

sērijas MULTIX zāģi daudzasmeņu garenvirziena zāģēšanas mašīnām

zāģi koka mizošanai

zāģi masīvkoka šķērsvirziena griešanai

sērijas GLOTECH zāģi defektu griešanai

sērijas GLOTECH, MARATHON,

PERFECTCUT zāģi koksnes materiāla griešanai

sērijas GLOTECH,

MARATHON zāģi koksnes materiāla

asmeņi elektroinstrumentiem

parasti diska zāģi

lentzāģi

lentzāģi BARAKUDA PREMIUM

lentzāģi PIRANIA PLUS 

lentzāģi Orka PLUS

borazona slīpripas

griežņi ēvelmašīnām

veidfrēze

frēzgalvas

griešanas galviņas VHM

urbji ar plāksnēm HM

griešanas galviņas

dimanta instrumenti DIA

dimanta griešanas galviņas, urbji, zāģi, līmes mašīnas galviņas, formas darbarīki

instrumenti alumīnijam, metālam, PVC

sērijas GB15 TYPE BRYTAN MAX zāģi

sērijas GS15 TYPE OSA zāģi

sērijas BET-TECH zāģi

DI-TECH Plus sērijas zāģi slapjai asfalta griešanai

serias CUT-TECH zāģi

serias SPEED-TECH zāģi

finierzāģa asmeņi ar Bosch tipa kāti

HSS lentes asmeni

akmens un betona urbji

pārejas savienojumi

diskveida naži ar plaksnem minerālvates griešanai

Mūsu mērķis - nepārtraukta attīstība, kuru nodrošina ieguldījumi mūsu produktu jaunās ražošanas tehnoloģijās, kā arī mūsu tehniska un tirdzniecības personāla nepārtraukta uzlabošana ar mērķi apmierināt augošās klientu vēlmes.

Produktu klāsts.
Produktu klāsts ir ļoti plašs un daudzveidīgs. Ievērojama daļa no ta ir instrumenti, kas tiek ražotās pēc individuāliem klientu pasūtījumiem. Ņemot vērā dažādus instrumentus, mūsu produktus var klasificēt pa šādām grupām
:

  • Instrumenti koksnei un koksnes materiāliem - Segments KOKS. Ripzāģi ar karbīda ieliktņiem, parasti zāģi, lentzāģu un ripzāģu plātnes nažiem, ēveles, frēzes un gala apdari, frēzgalvas, frēzes, urbji ar karbīda plāksnēm, instrumenti ar polikristālisku DIA dimantu.

  • Instrumenti metālapstrādei - Segments Metāls. Griešanas frēzes, iegriezumu mašīnas, zāģi ar karbīda plāksnēm tērauda profila griešanai, zāģi ar karbīda asmeņi alumīnija un PVC griešanai, ripzāģi ar iespraustiem zobiem, zāģu asmeņi mehāniskiem vai roku zāģiem, abrazīvie zāģi, lentzāģi.

  • Instrumenticeltniecībai/būvniecībai-Segments Būvniecība. Zāģi ar karbīda plāksnēm elektroinstrumentiem, dimanta ripzāģi mitrai griešanai, dimanta ripzāģi elektroinstrumentiem. Ķēdes zāģi, urbji, kalts, dibeļi, rokas zāģi šūnu betona griešanai, zāģi un instrumenti minerālvates griešanai.

  • Instrumenti īpašiem uzdevumiem. Papīra naži, zāģi un apļveida naži gaļas rūpniecībai, naži tabakas un tekstila rūpniecībai, zāģi ar karbīda plāksnēm akrila griešanai, slīpmašīnas zāģiem ar karbīda plāksnēm un citi.

Papildus informācijas iegūšanai un pasūtījumu veikšanai lūdzam vērsties pie -tālr./fax:67138847, mob.tālr.:29508900;

e-mail:info@terrasps.lv

Veiciet pasūtījumu un pārliecinieties, ka mūsu piedāvātā cena ir ārpus konkurences!

Ceram uz veiksmīgu sadarbību.