TRUMUĻMOTORI

Lielas noslodzes
konveijeru lentas piedziņas trumuļmotori
korpusa diametrs no 138 mm līdz 1000 mm.

Birstošo materiālu transportēšana tūkstoīiem tonnu dienā uzliek milzīgu slodzi tehnikai un cilvēkiem.
Tikai kvalitatīvi produkti un progresīvie risinājumi var nodrošināt šo procesu - RULMECA konveijeru lentas piedziņas trumuļmotori. Jau no piecdesmito gadu sākuma tie demonstrē savu drošību un stabilitāti. Tie strādā gan Vācijas ogļu karjeros un Sahāras fosfātu ieguvēs, gan ceļu būvēs Spānijas dienvidos un Norvēģijas ziemeļos, gan grants karjeros Taizemē un Kanādā, un visās pasaules kuģu ostās. Tās ir tikai dažas nozares un klimatiskās zonas, kur RULMECA konveijeru lentas piedziņas trumuļmotori strādā visu diennakti, katru dienu, pat ļoti ekstremālos apstākļos.

Piemēroti visām nozarēm

Kompakts dizains, augsta efektivitāte un ilgs darba mūžs dara RULMECA piedziņas agregātus perfektus jebkuram lentas konveijera tipam. To vieglais svars ļauj izmantot tos mobilajos konveijeros. Piedziņas agregāti ar diametru līdz 1000 mm un motora jaudu līdz 132 kW transportē cementu, ogles, granti, rūdu, akmeņus, materiālus otrreizējai pārstrādei, agresīvas ķīmikālijas, abrazīvus materiālus, praktiski visu ar ražotspēju līdz pat 5000 tonnu stundā, ar konveijera lentas ātrumu 20 kilometru stundā, mitrā, aukstā, karstā, dubļainā un putekļainā ārējā vidē.

Augstākās kvalitātes materiāli

Trumuļmotoru izgatavošanā pielieto augstākās kvalitātes materiālus un mūsdienīgas tehnoloģijas.
Stingras tolerances un ar datoru vadīta ražošanas pārraudzība nodrošina RULMECA trumuļmotor augstākās kvalitātes standartus. Tas ļauj mums dot savai produkcijai garantiju līdz 24 mēnešiem, kā standarts.

Nepārspējamā efektivitāte

Trumuļmotora darbdaļa tiek piedzīta tieši ar iekšējo pārnesumkārbu, sasniedzot darbības efektivitāti līdz pat 97%. Rezultātā samazinās elektroenerģijas patēriņš, padarot RULMECA piedziņas agregātus par ekonomiskākiem tirgū. Trumuļmotora ārējā čaula ir nedaudz izliekta uz āru, kas precīzi nocentrē konveijera lentu.

Hermētisks blīvējums

Agregāta piedziņas elementi ir iekapsulēti veltņa korpusā un efektīvs vārpstas blīvējums nodrošina lielisku iekšēja motora, pārnesumkārbas un gultņu aizsardzību no ārējās ietekmes. Agregātiem ir kapsulas aizsardzība IP 66/67 kā standarts. Trumuļmotorus izgatavotājrūpnīcā pārbauda 30 minūtes 1 metra dziļumā zem ūdens, tomēr tie nav paredzēti darbam zem ūdens.

Aizsardzība pret pārdegšanu

Lai aizsargātu RULMECA lentas piedziņas agregātus pie vislielākām slodzēm no motora pārdegšanas, tā iekšpusē iebūvēts, kā standarts, termiskais bimetāliskais pārslodzes detektors. Šī ierīce ir integrēta statora tinumos un tā seko darba temperatūrai. Pie noteiktas temperatūras sasniegšanas JOKITHERM
ierīce automātiski atslēdz elektroenerģijas padevi. Standarta RULMECA trumuļmotori ražoti ar izolācijas klasi F. Pēc pieprasījuma izolācijas klase var būt H (IEC Standard 34/VDE 0530).

Praktiski bez apkalpošanas

RULMECA trumuļmotoriem nav ārējo dilstošo daļu. Eļļas nomaiņa trumuļmotora iekšpusē nepieciešama tikai pēc katrām 10000 darba stundām – ± 5 gadi. Ekstremāliem darba apstākļiem ir iespēja aprīkot trumuļmotorus ar eļļojamām labirintblîvēm.

Ātra un vienkārša uzstādīšana

Pateicoties tam, ka uzstādot trumuļmotorus nav vajadzīgi nekādi papildus elementi, tādi kā siksnas, ķēdes, dzinējrati vai gultņi, uzstādīšana ir ļoti vienkārša. Viss, kas ir vajadzīgs - divas montāžas skavas, agregāta nolīmeņošana un kabeļa pieslēgšana.

Rūpnīcā pārbaudīta drošība

Tā kā RULMECA trumuļmotoriem ir tikai viena kustīga daļa - ārējā čaula, tie ir visdrošākie agregāti, ko piedāvā tirgū, tie pilnīgi atbilst augstām drošības prasībām un personāla aizsardzībai.

Kāpēc jāizmanto RULMECA trumuļmotorus?

Pilnīgi slēgta konstrukcija;
- Vietas ekonomija:
- Drošība;
- Mazi uzstādīšanas izdevumi;
- Mazi apkalpošanas izdevumi;
- Efektivitāte:
- Tīrība;
- Estētisks izskats:
- Neliels svars:
- Klusa gaita;
- Maz ārējo daļu;
- Garantija 24 mēneši.

 

Papildus informācijas iegūšanai un pasūtījumu veikšanai lūdzam vērsties pie -tālr./fax:67138847, mob.tālr.:29508900;

e-mail:info@terrasps.lv

Veiciet pasūtījumu un pārliecinieties, ka mūsu piedāvātā cena ir ārpus konkurences!

Ceram uz veiksmīgu sadarbību.