KONVEJERA ĶĒDE

Piedāvājam augstas kvalitātes konveijeru ķēdes par konkurētspējīgām cenām no Čehijas firmas  ŘETĚZY Vamberk.  Firma ir viena no lielākajām pievadķēžu ražotājām
Centrāleiropā.Ražotnē ķēdes izlaistas jau no 1952.gada, kaut gan šī firma dibināta 1992.gadā.Iegūts ISO starptautiskais kvalitātes sertifikāts un Čehijas kvalitātes sertifikāts.
ŘETĚZY Vamberk nepārtraukti paplašina ražojumu sortimentu un uzlabo ķēžu kvalitāti, tādējādi nodrošinot klientu augošās vajadzības.

Produkcijas apraksts.
Piedāvājam ķēdes kokapstrādes rūpniecībai kā arī iekarāmajiem konveijeriem jebkurai rūpniecībai. Ir 1,2 un 3 rindu ķēdes , kā arī speciālas ķēdes arpiesaistes plāksnēm,
no nerūsošā tērauda, rullīšu ķēdes, ķēdes skrāpju transportieriem.
Tiek ražotas ķēdes pēc standartiem DIN 8182/ANSIAPI, DIN 8165, DIN 8167, ISO1977, ČSN260401,zviedru SMS1698HEAVYun Lielbritānijas BS4116/4.

Rullīšu ķēdes ir visizplatītākās, pielietojamas daudzās piedziņās , sevišķi kur lielas slodzes un ātrumi. Nepieciešamības gadījumos ķēdes tiek galvanizētas.
Būsim priecīgi Jums piegādāt ķēdes un ķēžu zvaigznītes ar vajadzīgiem izmēriem, materiāliem, virsmas apstrādi, termoapstrādi un eļļošanu.

Būsim priecīgi Jums piegādāt ķēdes un ķēžu zvaigznītes ar vajadzīgiem izmēriem, materiāliem, virsmas apstrādi, termoapstrādi un eļļošanu.

Izskatīt produkcijas katalogu

Prezentācija

Papildus informācijas iegūšanai un pasūtījumu veikšanai lūdzam vērsties pie -tālr./fax:67138847, mob.tālr.:29508900;

e-mail:info@terrasps.lv

Veiciet pasūtījumu un pārliecinieties, ka mūsu piedāvātā cena ir ārpus konkurences!

Ceram uz veiksmīgu sadarbību!